Informacje o koronawirus
Informacje o koronawirus

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją dotyczącą rozwoju epidemii, podjęliśmy kilka dni temu we wszystkich oddziałach Baustoff + Metall stosowne środki, aby zminimalizować ryzyko infekcji i ekspansji choroby.

Państwa zamówienia są nadal w pełni realizowane.

Część naszego zespołu pracuje w trybie zdalnym ale wszyscy są w pełni dostępni. Nasz magazyn i logistyka działa jak dotychczas. Dla wspólnego bezpieczeństwa preferujemy przyjmowanie zamówień telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Informacje na temat odbioru i dostaw

Zachęcamy aby odbiory towarów uzgodnić wcześniej telefonicznie lub pisemnie. Prosimy o zachowanie wszelkich zaleceń służb sanitarnych na temat odległości przy wszelkich operacjach na terenie naszych oddziałów (odbiór towaru, podpisanie dokumentów, rozładunek, załadunek) oraz stosowanie się do zaleceń naszych służb magazynowych.

Zdajemy sobie sprawę, że te ograniczenia mogą powodować pewne niedogodności w codziennej obsłudze, ale są teraz niezbędne dla ochrony Państwa jak i nas.

Życzmy wszystkim zdrowia i wszystkiego najlepszego,

Zespół Baustoff+Metall Polska

Czytaj również


Informacje o koronawirus

Szanowni Państwo, W związku z aktualną sytuacją dotyczącą rozwoju epidemii, podjęliśmy kilka dni temu we

B+M Ladies Ski-Racing Team

Drodzy pracownicy i przyjaciele Baustoff + Metall! Chcemy podzielić się z Wami ogromnymi sukcesami B+M

Baustoff + Metall na Targach BAU 2019 w Monachium

Dziękujemy wszystkim Klientom i Partnerom za niezwykle liczne odwiedziny, konstruktywne rozmowy i inspirujące spotkania. Cieszymy