Logistyka

Klienci Baustoff + Metall przywykli do wszechstronnej obsługi, która obejmuje terminową, punktualną i szybką dostawę wszystkich produktów. Korzystamy z własnej sieci logistycznej, więc niezależnie od tego, z jakiego miasta zamawiasz – z Warszawy, Krakowa czy Gdańska – zapewniamy, że wszystkie towary zostaną dostarczone we wskazane przez Ciebie miejsce, w wyznaczonym czasie. Jesteśmy elastyczni: po wcześniejszym uzgodnieniu tego z klientem, możemy przywieźć i rozładować zamówione artykuły nawet późnym wieczorem.

Dopasowujemy dostawę do Twoich potrzeb

1. Absolutna elastyczność

Możesz wybrać dowolną ilość produktów z naszego asortymentu. Nawet niewielkie zamówienia z krótkim terminem realizacji nie stanowią dla nas problemu.

2. Gwarantowana dostawa na czas bezpośrednio na plac budowy!

Dzięki naszej ogólnopolskiej sieci logistycznej zamówione produkty dostarczane są natychmiast. Nasi kierowcy są kompetentni i posiadają dużą wiedzę, dlatego zawsze zwracają uwagę na bezpieczeństwo transportu, ochronę towaru przed warunkami atmosferycznymi i terminowość dostaw.

3. Sprawny rozładunek na budowie!

Gwarantujemy bezpieczny transport Twoich towarów na plac budowy wraz z rozładunkiem na wyższe kondygnacje budynku znajdujące się nawet 23 metry nad ziemią!

Poproś o wycenę

Średnia ocen: 5