O firmie

Baustoff + Metall
Kraje z oddziałami B+M
firma

Baustoff-Metall jest jednym z największych europejskich dostawców materiałów budowlanych wykorzystywanych do wykańczania wnętrz. Nasza firma skupia się głównie na sprzedaży następujących produktów:

  • sufitów podwieszanych, ogniochronnych, higienicznych, metalowych i klimatyzujących
  • ścianek działowych
  • materiałów izolacyjnych
  • chemii budowlanej.

 

Spółka Baustoff-Metall rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 r. i od samego początku skoncentrowana jest na obsłudze dwóch segmentów rynku: inwestycyjnego oraz profesjonalnych wykonawców.

W krótkim czasie stworzona została wielooddziałowa sieć sprzedaży zlokalizowana w wybranych polskich miastach. Własna sieć sprzedaży, specjalistyczny transport i własne magazyny pozwalające na natychmiastową sprzedaż wszystkich oferowanych towarów oraz zespół kompetentnych handlowców sprawiły, że staliśmy się specjalistą w swojej branży.

plan

Od samego początku istnienia naszej firmy staramy się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług i oferować szeroki asortyment produktów. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne naszych pracowników, rzetelność i profesjonalizm. Ma to bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów. Zatrudniamy specjalistów a zamówienia realizujemy szybko i sprawnie wykorzystując do transportu najnowocześniejsze i specjalistyczne środki transportu.

Baustoff+Metall to firma austriacka, obecna w 14 krajach Europy, posiadająca 125 oddziałów. Na każdym rynku, na którym działamy, dostosowujemy się do lokalnych uwarunkowań, ale wszędzie jesteśmy postrzegani jako fachowcy w swojej branży. Firmę wyróżnia skoncentrowanie na kliencie, kompleksowe doradztwo i wsparcie oraz oferowanie kompletnych rozwiązań technicznych.

Średnia ocen: 4.5
0
krajów europejskich,
w których jesteśmy obecni
0
oddziałów
w Europie
0
pracowników
do dyspozycji Klientów

Nasi partnerzy