Sufity podwieszane

W ramach systemów sufitowych oferujemy:

 

  • Sufity akustyczne
  • Sufity z funkcją ogrzewania i chłodzenia
  • Sufity kasetonowe
  • Sufity metalowe
  • Sufity monolityczne
  • Wyspy sufitowe

 

Indywidualne rozwiązania

Oferujemy innowacyjne konstrukcje i rozwiązania sufitowe, które wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku. Nasze produkty pozawalają  na dostosowanie ich do dowolnego pomieszczenia w zależności od potrzeb, zapewniając optymalną akustykę, przyjemny klimat czy niepowtarzalną grę świateł.
Poproś o wycenę

Akustyka w atrakcyjnym designie

Sufity akustyczne są bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów nowoczesnego wystroju wnętrz. Zwłaszcza w dużych i mocno uczęszczanych pomieszczeniach, takich jak sale koncertowe, szkoły lub biura na planie otwartym, stosuje się specjalne systemy sufitowe dźwiękochłonne.

Nowoczesny design sufitu polega na zabawie z formą i kolorem. Nie ma tu prawie żadnych ograniczeń: funkcjonalne systemy sufitowe z żaglem sufitowym, elementy 3D lub specjalne elementy geometryczne mogą być indywidualnie zaprojektowane, a dzięki genialnej technologii są łatwe w montażu.

Sufity z funkcją ogrzewania i chłodzenia

Zrównoważone budownictwo, oszczędność energii i obniżenie kosztów eksploatacji są teraz znacznie łatwiejsze do osiągnięcia dzięki genialnym systemom sufitów grzewczych i chłodzących marki Baustoff + Metall. Nasza oferta jest odpowiedzią na zauważalny na rynku wzrost zapotrzebowania na niezwykle wydajne systemy sufitów akustycznych z indywidualnie zaprojektowaną funkcją chłodzenia i grzania.

Swoboda projektowania

Sufit kasetonowy czy metalowy zachwyca estetyką i świeżym designem, pozostając przy tym produktem funkcjonalnym i precyzyjnym. Możliwość zastosowania kwadratowych, okrągłych i szczelinowych perforacji, o różnych rozmiarach, gwarantuje maksymalną swobodę projektowania.
Dostępne są również warianty systemu z widoczną, pół-ukrytą lub nawet ukrytą technologią montażu.

Sufity z wełny mineralnej

Doskonałe właściwości akustyczne posiadają włókna mineralne czyli tzw. wełna mineralna. Jest ona materiałem wysoce dźwiękoszczelnym ze względu na swoją naturalną porowatość. Wełna mineralna stanowi podstawę wielu sufitów akustycznych i pochłaniaczy ściennych.

Sufity metalowe

Takie sufity stosowane są zarówno jako konstrukcje akustyczne, sufity z funkcją chłodzenie lub sufity termiczne. Sufity metalowe oferowane przez Baustoff + Metall wyróżniają się wysoką ognioodpornością, nieograniczonymi możliwościami projektowymi a także nowoczesnym designem.

Sufity gipsowo-kartonowe

W zgodzie z funkcjonalnością i estetyką, sufity gipsowo-kartonowe spełniają najwyższe wymagania stawiane nowoczesnym systemom sufitowym: precyzyjny wygląd sufitu, poprawa jakości powietrza w pomieszczeniu i doskonałe pochłanianie dźwięku.