Materiały budowlane

Materiały budowlane

Materiały budowlane są niezbędne na etapie budowy, konserwacji czy remontowania różnych budowli. Aby dobrze spełniały swoje funkcje, muszą posiadać odpowiednie właściwości mechaniczne, chemiczne, fizykochemiczne oraz fizyczne. Z tego względu przed dopuszczeniem na rynek poddawane są licznym kontrolom technicznym, dotyczącym np. wymiarów wyrobów czy daty przydatności surowców do użytku. Aby zyskać pewność wysokiej jakości materiałów, warto polegać na renomowanych dostawcach.

Spis treści:
Dlaczego dystrybutor ma znaczenie?
Zróżnicowana oferta
Kompleksowa obsługa
Koszty
Wysoka jakość produktu

Dlaczego sprawdzony dystrybutor oferujący sprzedaż nowoczesnych materiałów budowlanych ma znaczenie?

Nowoczesne materiały budowlane znajdziesz w rozbudowanej ofercie naszej firmy Baustoff + Metall. Nasze rozwiązania cechują się najwyższą jakością, co daje gwarancję trwałości. Oferta jest skoncentrowana przede wszystkim na jakościowych produktach przeznaczonych do wykańczania wnętrz, takich jak sufity podwieszane, klimatyzujące, metalowe i ognioochronne, ścianki działowe, materiały izolacyjne, akcesoria montażowe czy chemia budowlana. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, instalacyjne i izolacyjne, które wykonane zostały z najlepszych surowców i sprawdzają się w wielu zastosowaniach.

Zróżnicowana oferta

Produkty tego typu klasyfikowane są zarówno według rodzaju wykorzystanego tworzywa, jak i właściwości technicznych czy docelowego miejsca zastosowania. Ze względu na stale udoskonalane procesy technologiczne do sprzedaży nieustannie trafiają nowe materiały. Niektóre z nich są natomiast stopniowo wycofywane. Inwestorzy prywatni oraz firmy zajmujące się wykańczaniem nowoczesnych obiektów poszukują przede wszystkim materiałów, które optymalnie wpisują się we współczesne trendy. W naszej ofercie znajdziesz sufity podwieszane wykonane z różnych surowców, pozwalających na uzyskanie właściwości dźwiękochłonnych, wodoodpornych czy ognioodpornych. Na etapie prac remontowanych niezbędne są też produkty suchej zabudowy czy chemii budowlanej, dzięki którym można realizować złożone projekty przy zmniejszonych nakładach pracy.

Materiały na budowie

Kompleksowa obsługa

Nasz skład budowlany posiada własny system logistyczny, dzięki któremu możemy dostarczać materiały o różnych porach dnia – rano, po południu i wieczorem. Oferujemy możliwość skorzystania z konsultacji online, a także bezpłatnych wycen projektów. Udzielamy szczegółowych informacji na temat poszczególnych artykułów, rozwiewając w ten sposób wątpliwości na temat działania dostępnych systemów. Ze względu na wieloletnie doświadczenie na terenie całej Europy możemy zapewnić kompleksową obsługę w zakresie materiałów używanych do budowy i wykańczania instalacji komercyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Obecnie posiadamy aż 7 oddziałów w Polsce, w tym w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Chojnicach i Bydgoszczy. Produkty oferowane przez nasz skład budowlany pochodzą od cenionych i znanych dostawców, takich jak chociażby firmy Siniat czy Knauf. Na naszej stronie internetowej możesz się zapoznać z najnowszymi aktualnościami z branży.

Cennik w 2022 roku – od czego zależą aktualne ceny materiałów budowlanych?

Cennik materiałów budowlanych w 2022 roku jest dość zróżnicowany, ponieważ indywidualne ceny poszczególnych wyrobów odbiegają od siebie nawet w ramach tej samej grupy produktów. Głównym kryterium podziału pod tym względem pozostaje przede wszystkim jakość. Niemal wszystkie materiały są dostępne w sprzedaży w różnych kategoriach cenowych. Niski koszt zakupu często jednak idzie w parze ze słabszymi parametrami technicznymi, dlatego warto zwracać uwagę na spełnienie niezbędnych norm jakościowych oraz obecność stosownych certyfikatów. Takie wymagania spełniają materiały dostarczane przez naszą firmę, która posiada wielooddziałową sieć sprzedaży, własne magazyny oraz sprawnie funkcjonujące zaplecze transportowe.

Wysoka jakość produktu

Inwestycja w dobrej jakości materiały ma szczególne znaczenie na etapie wznoszenia konstrukcji budynku. Nadmierne oszczędności podczas realizacji tych prac mogą doprowadzić do osłabienia izolacyjności i trwałości zewnętrznych przegród. Podobnie wygląda to w przypadku materiałów elewacyjnych, pokryciowych czy wykończeniowych. Ich koszty są też uzależnione od stawek konkretnych dystrybutorów i składów, a sam cenniki produktów o zbliżonych parametrach może się różnić nawet o kilkanaście procent. Na etapie inwestycji znaczenie ma też region kraju, w którym dokonywany jest zakup. Z tego względu warto skorzystać z oferty naszej firmy Baustoff + Metall. Na każdym rynku działalności staramy się dostosować do uwarunkowań lokalnych, zapewniając przy tym kompleksowe rozwiązania techniczne oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty naszego asortymentu.

Średnia ocen: 5

Czytaj również


Klej do płytek

Klej do płytek wymagany jest zawsze i wszędzie tam, gdzie układana jest glazura. Przyklejanie płytek

Tynk silikonowy

Tynk silikonowy to popularny materiał elewacyjny. Do jego największych zalet należy duża uniwersalność, ponieważ łączy

Sufity kasetonowe

Sufity kasetonowe to konstrukcje zbudowane z wytrzymałego stelaża oraz odpowiednich płyt, których układ można łatwo

Płyty sufitowe z wełny mineralnej

Płyty sufitowe z wełny mineralnej to konstrukcje, które idealnie sprawdzają się w wielu miejscach. Z

System suchej zabudowy

System suchej zabudowy to szybka, łatwa i praktyczna technologia budowy różnych elementów konstrukcyjnych i wykańczania

Sucha zabudowa

Sucha zabudowa to nowoczesny system wykańczania wnętrz, który nie wymaga zastosowania wody zarobowej. Płyty montowane

Czym są sufity akustyczne i gdzie mają zastosowanie?

Eliminują pogłos. Wyciszają pomieszczenia, w których się znajdują. Redukują hałas dochodzący z sąsiednich pokoi. Sufity

Wełna mineralna na sufit

Wełna mineralna na sufit może przydać się zarówno do izolacji termicznej, jak i akustycznej. Umieszcza

Tynki zewnętrzne

Tynki zewnętrzne to produkty, których rolą jest przede wszystkim ochrona elewacji przed czynnikami zewnętrznymi, takimi